jidelnicek zdarma

Zkušennosti našich milých zákazníků

Našich služeb po celém světě využilo více než 4 000 000 klientů. Zde pro vás máme prezentované reálné vybrané reference z České republiky, které jsou důkazem o účinnosti našich metod hubnutí. Přečtěte si reálné zkušenosti se značkou Naturhouse.
Ne každý dosáhne tak výrazných výsledků jako naši spokojení zákazníci, dá se možná říci přátelé. Důležité je ale vůbec začít. Proč to tedy nezkusit, vždyť Vás to nic nestojí.
image2_1
hubnuti

Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE na náměstí Svobody odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána v nepřetržitém pro-voze, zvládla zkombinovat jídelníček, pohyb i týdenní kontroly.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?

Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSE bude fungovat, ale zku-sila jsem to a dnes rozhodně nelituju.Jak se vyvíjela Vaše váha před dietou a po ní?Před dietou se mi sice podařilo nějaké to kilo shodit, ale nemohla jsem se dostat pod „magickou“ hranici 80 kg při své výšce 178 cm. I přesto, že jsem poctivě cvičila, kila nešla dolů. Věděla jsem tedy, že potřebuju upravit jídelníček.

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?

Nejvíce právě úprava jídelníčku, pravidelnost a strava bohatá na ovocea zeleninu. Člověk ví, co by měl jíst a co ne, ale nedaří se mu to dodržovat, když nemusí, když k tomu nemá patřičnou motivaci a podporu. Rovněž jsem ocenila nové, zajímavé a chutné recepty, které mi má výživová poradkyně Iva Bednaříková doporučovala

JMUDr. Martina Fejková
Brno
5.0
image4_1
zhubnul
Zhubnout bylo
lehčí, než jsem
čekal!
Raduje se pan David Nekvinda, který
ve výživové poradně v Brně na
náměstí Svobody odložil 31 kg a dokázal
sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.
 
Jak jste objevil výživovou poradnu
NATURHOUSE?
 
NATURHOUSE jsem neobjevil já, ale
výživovou poradnu mi doporučila
moje teta, která zde úspěšně zhubla
16 kg. Moje sestřenice sem chodila
na brigádu, aktivně zde zvala 
klienty na měření, na analýzu těla, 
rozdávala letáčky. A protože jsem se
svojí hmotností již něco dělat chtěl,
zašel jsem se na pobočku objednat.
 
Jak se vyvíjela Vaše váha před a po
dietě?
Před dietou jsem postupně nabíral
kila, nevážil jsem se, až tak jsem to
neřešil... Ale už toho bylo hodně, tak
že jsem se odhodlal chtít s tím něco
udělat. Jsem nyní po dietě, udržuji se
a výhledově ještě nějaká kila dolů 
ještě dám. Ale nyní jsem velmi spokojen.
David Nekvinda
Brno
5.0
image4_1
hubnuti 2
Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíh-lou postavu udr-žet po celý životRaduje se ze svého úspěchu paní Gabriela Fikotová, která ve výživové poradně NATUR-HOUSE v Českých Budějovi-cích zhubla neuvěřitelných 39 kg za 9 měsíců a může se oblékat do pěkného obleče-ní v konfekční velikosti 38-40.Problémy s váhou jsem měla při-bližně od svých 25 let. Zkoušela jsem různé diety, ale vždy jsem zhubla jenom 10-12 kg. Zkouše-la jsem také hubnout podle „zá-zračných“ preparátů a prášků na tuky. Sice jsem něco zhubla, ale v momentě, kdy jsem prášky vy-sadila, vše jsem zase nabrala zpět a k tomu ještě s nějakým tím „bo-nusem“ v podobě nežádoucích kil navíc. Nevěděla jsem si rady, jak účinně a hlavně trvale zhub-nout, byla jsem z toho zoufalá. Jednoho dne ke mně přišla ka-marádka na návštěvu a začala mi vyprávět o výtečných zkuše-nostech s výživovou poradnou NATURHOUSE. Chystala se na svatbu, potřebovala zhubnout a v NATURHOUSE jí pomohli. Ně-jakou dobu jsem ještě váhala, ale pak jsem se odhodlala, zavola-la do poradny a začala hubnout. Chtěla jsem se líbit sama sobě, lépe a atraktivněji se oblékat a také zís-kat své zdraví zpět. Když jsem za-čala první den držet pestrou dietu, měla jsem hrozný hlad a říkala si, že tohle hladovění není pro mě. Ale hned druhý den to bylo lepší a po pár dnech jsem si zvykla na nový pravidelný stravovací a pitný režim. Líbilo se mi na týdenních kontro-lách, že mi kila jdou pěkně dolů. Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, po-vzbudila a doporučila, jak pokračo-vat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českoukuchyni, ale poradkyně Jana mi po-radila, jak vařit lehce, zdravě a přes-to chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středo-mořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla.
Gabriela Fikotová
České Budějovice
5
image4_1
image11
unspecifixed
Copyright 2013 - 2016
Všechna práva vyhrazena