jidelnicek zdarma

Zhubněte díky výživovému poradenství zdarma

Nechte si pomoci od specialistů, kteří vám sestaví na míru jídelníček a pomohou s bojem s nadváhou.

NATURHOUSE Jihlava

Otevírací doba

 • Pondělí 9:00 – 21:00
 • Úterý 9:00 – 21:00
 • Středa 9:00 – 21:00
 • Čtvrtek 9:00 – 21:00
 • Pátek 9:00 – 21:00
 • Sobota 9:00 – 19:00
 • Neděle 9:00 – 19:00
Do této pobočky NATURHOUSE Jihlava to májí blízko také klienti z těchto měst: 

 • Žirovnice / Chotěboř / Žďár nad Sázavou / Polná / Velké Meziříčí / Třešť / Havlíčkův Brod / Pelhřimov / Brtnice / Přibyslav / Světlá nad Sázavou / Luka nad Jihlavou / Humpolec / Počátky / Telč

Kde nás najdete - NATURHOUSE Jihlava

Klienti jsou spokojení, protože nejen že dosáhnou své optimální váhy, ale jsou schopni si svoji novou hmotnost udržet.

NATURHOUSE Jihlava - Naši výživoví poradci

jihlava
SQDQ
VYUŽIJ DOČASNÉ NABÍDKY VÝŽIVOVÉHO PORADENSTVÍ ZDARMA
SAX
NA WEBU JE PRÁVĚ TEĎ 19 LIDÍ
Napsali o nás:
unspecifixed
unspecified (1)

Objednejte se k výživovému poradci NATURHOUSE

 • Měření složení těla - ZDARMA
 • Osobní dietní plán - ZDARMA
 • Jídelníček na míru - ZDARMA
 • Podpora výživového poradce po celou dobu hubnutí
 • Jediné, co si hradíte, jsou produkty na bázi bylin
 • Naučíme Vás, jak se zdravě stravovat
 • Nezavazujete se žádnými smlouvami
 • Tato i všechny budoucí konzultace jsou ZDARMA!

Proč hubnout s NATURHOUSE?

 • Nabízíme profesionální služby a odborné poradenství
 • Přinášíme efektivní řešení při problémech s nadváhou
 • Naši specialisté jsou experti na výživu a dietetiku
 • Zavádíme nové stravovací návyky
 • Poskytujeme individuální jídelníčky pro každého klienta
 • Navrhujeme individuální přizpůsobení diety
 • Přidáváme přírodní výživové doplňky

Úspěšné snížení nadváhy? Nechte si zdarma poradit v NATURHOUSE Jihlava!  

 

   Nadváha, nebo obezita nepatří v České Republice mezi příliš výjimečné stavy. Jde o čím dál tím častěji se rozvíjející problém, který leckdy přechází ve více, než pouhé estetické potíže.

      Nadměrným množstvím tuku trpí již více, než jedna třetina české populace. Alarmujícím se jeví i stále se zvyšující počet silnějších dětí a adoselentů, který dosahuje až k ohromujícím 24,2%!

   Pokud i vy patříte mezi tuto cílovou skupinu lidí, měli by jste se ve vlastním zájmu nad svým životním stylem zamyslet.

   Jestliže se tak již stalo a vy jste se rozhodli pro změnu, pak gratuluji. Odhodlání změnit se, je tím nejdůležitějším kritériem pro úspěšné zhubnutí nadbytečné hmotnosti. Nicméně, trvalé snížení váhy, jak už možná víte, není tak jednoduchý úkol. Máte-li za sebou již několik neúspěšných pokusů, možná by jste měli svůj problém svěřit odborníkům.

   Pokud vás bolí zub, jdete k zubaři, trápí-li vás nadměrné množství tělesného tuku, také není vždy možné aplikovat samoléčbu, proto se nestyďte a pomoc včas vyhledejte.

 

Kde najdu pomocné ruce? NATURHOUSE Jihlava

 

   Léčba obezity je běh na dlouhou trať. Je nutno změnit nejenom jídelníček a vztah k pohybu, ale také svou mentalitu a přístup k životu. Všemi těmito změnami by vás měl provázet zkušený odborník, který vám bude po celou dobu vašeho snažení oporou a ve vašich snahách vás bude podporovat.

   Kde ale takového experta najít? Zkuste to třeba v NATURHOUSE!

Co je NATURHOUSE?

 

   NATURHOUSE je výjimečné dietologické centrum, které má svých 80 poboček rozmístěných po celé České Republice. Jedná se o tým speciálně vyškolených pracovníků, kteří jsou vždy plně připraveni poskytnout vám své služby.

 

Proč si zvolit zrovna toto dietologické centrum?

 

   Zmíněné nutriční poradenství vám nebude nutit koupi všelijakých předražených pilulek a koktejlů, ani vám nebudou slibovat nesplnitelné cíle bez kapky námahy. Tady se na to jde pěkně přírodní cestou, bez jakýchkoli zkratek.

   Jediným možným způsobem pro zdravou redukci váhy je pravidelná a zdravá strava. Bývá to cesta těžká a strastiplná, ale naučí vás, jak zacházet s vlastním tělem.

  Tuto cestu si zvolilo již více než 48milionů spokojených klientů.

   Co je ovšem hlavním lákadlem? Výživové poradenství zdarma! Tedy alespoň první konzultace. Nicméně již po první návštěvě jistě poznáte kvalitní služby, na kterých si centrum zakládá.

 

Jak si konzultaci zařídit a jak probíhá?

 

   Setkání se svým budoucím terapeutem si můžete zařídit naprosto jednoduše! Jen požádáte o poradenství zdarma a následně vyberete pro vás vhodnou pobočku.

   Na termínech schůzek se poté domluvíte telefonicky a individuálně dle vlastních možností, nicméně je vhodné, docházet do poradny alespoň jednou týdně.

   Na první návštěvě strávíte přibližně 30 minut. Následné týdenní konzultace vám poté zaberou pouhých 15 minut!

 

   Nutriční poradce s vámi probere váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch.

   Následovat bude vážení se na speciální váze, díky které budete seznámeni s procentuálním složením vašeho těla - vašich tuků, svalů a vody. Dále zjistíte váhu například kostí. Nemusíte se bát. Elektronické impulzy vycházející z přístroje nejsou pro tělo škodlivé a jsou naprosto bezbolestné.

   Dle odborného posudku odborníka vám poté bude s přihlédnutím na výsledky vašeho vážení a zdravotní stav sestaven jídelníček na míru dle vašich preferencí a možnostía doporučen příslušný druh pohybové aktivity.

 

Konzultací v NATURHOUSE získáte:

 

- 30 - 45 minut s nutričním terapeutem

- Komplexní diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji

- Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy

- Osobní doporučení vytvořená na míru

- Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí

a mnoho jiných výhod!

 

Tak proč to nezkusit ? Objednat se můžete zde.

Poslední objednávky výživového poradenství

KlientPobočkaVěkČas objednávky
Kamila B.Praha47 letdnes v 6 hodin 14 minut
Karel F..Jihlava47 letvčera v 22 hodin 24 minut
Šárka G.Ústí nad Labem34 letvčera v 21 hodin 54 minut
Jana Z.Uherské Hradiště24 letvčera v 20 hodin 50 minut
Jan U.Brno46 letvčera v 20 hodin 24 minut
Iveta L.Havířov39 letvčera v 19 hodin 54 minut

Hubnutí a motivace

Závidíte štíhlým lidem a říkáte si, jak to dělají, že tak dobře vypadají? Není na to žádný složitý recept, který byste vy nezvládli. Postačí přestat brát hubnutí jako něco, co je vám odporné, nepřirozené a omezující a těšit se ze stálého ubývání tělesných tuků.

Jak se k tomu dopracovat, aby vás hubnutí bavilo a odměnou vám byla štíhlá postava, se dozvíte přímo u odborné pomoci, kterou získáte v Naturhouse. Jedna z mnoha provozoven je také v Českých Budějovicích a to přímo v obchodním centru Mercury. Poradí vám, co funguje a sestaví individuální plán. To vás zbaví touhy kupovat si drahé prostředky, které stejně jedině vysávají vaši peněženku.

NATURHOUSE
Kdo s námi zhubnul

Marie zhubla 57 kg

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé proměny záhy všichni všimli a teď mi říkají jak moc mi to sluší.

Dáša zhubla téměř 34 kg

Mou první návštěvu provázela nervozita, ale kladný a milý přístup pana dietologa Břetislava Miklase mi pomohl moji počáteční nervozitu překonat.Rozhodnutí, že jdu správnou cestou právě s NATURHOUSE, bylo na světě.

Hana zhubla 31,5 kg

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle nakupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém.

David zhubl 31 kg

Velmi mi vyhovovaly týdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mne to dopředu a to i přesto, že jsem občas ne vše na 100 % dodržel. I tak jsem ale hubl, například jsem si čas od času dopřál pivo.

Zuzka zhubla 15,6kg

Výživovou poradnu NATURHOUSE mi doporučila moje kolegyně z práce, která zde zhubla díky úpravě jídelníčku. A protože jsem se sebou chtěla něco udělat a nechat si poradit, mít odbornou podporu, tak jsem se na konzultaci objednala.

Martina zhubla 12kg

Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSE bude fungovat, ale zkusila jsem to a dnes rozhodně nelituju.

Seznam poboček NATURHOUSE

Naše pobočky: Beroun Brno - Nákupní centrum Olympia Brno - Náměstí Svobody Břeclav - J.Palacha Česká Lípa České Budějovice - OC Mercury Děčín - OC Korál Frýdek Místek Havířov Hodonín Hradec Králové Cheb Chomutov - OC Central Chrudim - Resslovo náměstí Jablonec nad Nisou Jihlava - OC City park Jindřichův Hradec - Růžová ulice Karlovy Vary - Globus Kladno Kolín Kroměříž Liberec - OC FORUM Litoměřice Mladá Boleslav - BONDY centrum Most Náchod Nový Jičín Olomouc Opava Ostrava - OC Karolína Ostrava - OC Laso Pardubice - OC AFI Palace Písek Plzeň - Americká třída Plzeň – Galerie Slovany Plzeň - Olympie Praha 1 - OC Palladium Praha 10 - Europark Praha 10 - NC Eden Praha 2 - Rumunská Praha 3 - Chrudimská Praha 4 - Budějovická Praha 4 - Spořilov Praha 5 - Smíchov Praha 6 - OC Šestkac Praha 6 - Vítězné náměstí Praha 8 - Florenc Praha 8 - OC Krakov Praha 9- Harfa Praha 9 - Nákupní galerie FÉNIX Prostějov Přerov Příbram Strakonice Tábor - Náměstí Františka Křižíka Teplice - ulice U Divadla Trutnov Třebíč Turnov Uherské Hradiště Ústí nad Labem - Fabiána Pulíře Ústí nad Labem - Pařížská Zlín Znojmo Žatec
unspecifixed
Copyright 2013 - 2017
Všechna práva vyhrazena