jidelnicek zdarma

JÍDELNÍČEK NATURHOUSE

jidelnicek naturhouse

Zdarma - 30 minut s výživovým odborníkem

Zdarma - komplexní diagnostika zdravotního stavu

Zdarma - osobní dietetické poradenství

Zdarma - jídelníček pro udržení ideální váhy

Zdarma - hubnutí bez jo-jo efektu

80 poboček v ČR - přes 5 milionů klientu po celém světě

Klienti jsou spokojení, protože nejen že dosáhnou své optimální váhy, ale jsou schopni si svoji novou hmotnost udržet.

Naturhouse jídelníček změní váš pohled do talíře

Naturhouse jídelníček  vám pomůže v boji s nadbytečnými kily. Také jste si všimli, že jíst zdravě je časově náročné a mnohem komplikovanější než si třeba k obědu usmažit hranolky? Ano, ale jen do té doby, než zjistíte, že i ze zdravých a hodnotných surovin lze připravit chutný oběd třeba pro celou rodinu, snadno a rychle. Do té doby než zjistíte, že i zdravý jídelníček může zohlednit vaše chutě. A přesně takhle Naturhouse jídelníček změní váš pohled do talíře.

Naturhouse jídelníček se vymyká představám o přísné dietě

Naturhouse jídelníček vychází z metody NATURHOUSE, kterou s úspěchem vyzkoušela celá řada lidí snažící se konečně strhnout váhovou ručičku směrem dolů. Tajemství metody spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, sestavení jídelníčku na míru a v užívání exkluzivních produktů Naturhouse vyráběných z výtažků bylin, ovoce a zeleniny. Dobrou zprávou pro všechny, kteří uvažují o vyzkoušení této metody je skutečnost, že
se Naturhouse jídelníček vymyká představám o přísné dietě. A to potěší snad každého, který se z půlky mrkve a z pár ovesných vloček opravdu nenají. Jídelníček je založen na středomořské stravě, která je výživově bohatá a pestrá. Navíc se Naturhouse jídelníček co chvíli mění, a proto se nemusíte bát, že upadnete do dietního stereotypu.

diety

Naturhouse jídelníček  zohlední vaše chutě

Naturhouse jídelníček je jeden z mála jídelníčků, který zohlední vaše chutě. Také se vždy při dietách ptáte, co musíte udělat pro svůj nový dietní jídelníček? Musím se překonat? Musím se naučit jíst mrkev? Musím jíst rybu i přesto, že mi nechutná? Zkuste se
zeptat jinak. Tudíž co může jídelníček udělat pro mě? Naturhouse jídelníček pro vás udělá maximum, protože maximálně zohlední vaše chutě. Budete se divit, ale i recepty ze zdravých a nutričních potravin jsou chutné. Zkusili jste někdy snídat toast s pohankovou pomazánkou místo tučných koblihů? Víte, že i cizrnové karbanátky falafel mohou slavit u vaší rodiny úspěch?

Naturhouse jídelníček se sám nesestaví

Když se Naturhouse jídelníček sám nesestaví, kdo mi jej tedy sestaví? Ptáte se možná. Budu muset pracně shánět informace o výživových hodnotách potravin? Budu muset pracně dohledávat kalorie a počítat sacharidy? Ne, ne a ještě jednou ne. Naturhouse jídelníček vám pokaždé sestaví váš výživový poradce, ke kterému budete v rámci metody Naturhouse pravidelně docházet. Ale nebráníme se ani myšlence, že s postupem času, jak začnete přicházet zdravým potravinám na chuť si doma začnete zdravá jídla sestavovat sami. Ono připravit zdravé jídlo se může někdy zdát značně těžší než si k obědu usmažit hranolky. Ale jakmile budete mít k dispozici svého výživového poradce, exkluzivní produkty Naturhouse a na míru sestavený Naturhouse jídelníček, už vám to tak nepřijde.

nadvahaHUBNUTIMARIE

SQDQ
VYUŽIJ DOČASNÉ NABÍDKY VÝŽIVOVÉHO PORADENSTVÍ ZDARMA
SAX
NA WEBU JE PRÁVĚ TEĎ 20 LIDÍ
unspecified (1)

Produkty NATURHOUSE 

  • Všechny produkty NATURHOUSE mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví.
  • Produkty NATURHOUSE jsou vyrobené z výtažků bylin, ovoce a zeleniny, které maximalizují redukční efekt úspěšného hubnutí.
  • Dietní plány sestavuje zkušená výživová poradkyně na základě individuální studie stravovacích návyků klienta a doplňuje je o nabídku exkluzivních produktů. Tím je zaručeno, že klient dosáhne svého cíle.

Poslední objednávky výživového poradenství

KlientPobočkaVěkČas objednávky
Kamila B.Praha47 letdnes v 6 hodin 14 minut
Karel F..Jihlava47 letvčera v 22 hodin 24 minut
Šárka G.Ústí nad Labem34 letvčera v 21 hodin 54 minut
Jana Z.Uherské Hradiště24 letvčera v 20 hodin 50 minut
Jan U.Brno46 letvčera v 20 hodin 24 minut
Iveta L.Havířov39 letvčera v 19 hodin 54 minut
unspecifixed
Copyright 2013 - 2016
Všechna práva vyhrazena